Klub Agility

Klub powstał w maju 2011 roku we współpracy ze sklepem Karusek zlokalizowanym w Będzinie-Grodźcu w parku Rozkówka.

Historia początku klubu- pomimo małego zaplecza technicznego ( kilka przeszkód, palisada oraz tunel z trixi) napędzała nas wspólna pasja i zaangażowanie dzięki czemu z czasem przenieśliśmy się na niewielki plac znajdujacy się na ogródkach działkowych w Sosnowcu. Udało się nam zorganizować wiele ciekawych seminariów z czołowymi zawodnikami z Polski i Europy, a także zawody treningowe.

Wraz z rozrastaniem się klubu siedziba została przeniesiona do Czeladzi na ulicę Saturnowską gdzie znajduje się do dziś. Dzięki ciężkiej pracy i miłości do Agility posiadamy kompletny zestaw profesjonalnych przeszkód, podłoże pozwalające na bezpieczne treningi, a także sprzęt do fitness i socjalizacji szczeniąt.

Od 2013 roku organizujemy pokazy, szkolenia, kursy oraz zawody. Promujemy wszelkie aktywności z psami, co ważne nie tylko rasowymi, ale również kundelkami. Odnajdą się u Nas małe Psie Torpedy jak i Stonowani Psi Arystokraci 😉

Od roku 2017 poszerzyliśmy działalność o zawody oficjalne pod patronatem ZKWP/FCI oraz we współpracy z ZKWP Oddział Będzin.

OSIĄGNIĘCIA

AKTUALNOŚCI